E-õppe erinevad näod

2020. aasta kevadine koolitöö korraldus oli eriline. Mida me sellest õppisime? Nüüd on siin igaühel kordumatu võimalus oma seisukoht kirja panna.

  1. Mida me suletud koolimajade ajast sügisel klassiruumi kaasa võtame?
  2. Mida me kindlasti ei taha viia läinud kevadest uude kooliaastasse?

Vastustele võib oma nime alla panna, aga võib ka vastata koos kolleegide, sõprade või perega ja peituda varjunime taha. Küsitlus kestab kuni suvekooli lõpuni.

Suvekooli kava

Võibki juba vaadata füüsikaõpetajate suvekooli kava 12.  ja 13. augustiks 2020.

Transpordivõimalused ja päevakava täpsustused selguvad augusti algul. Kohtume Roostal.

8. juuni seisuga on suvekooli registreerumise piirarv täis.

Kõigil, kes registreerusid suvekooli, aga kahjuks ei saa tulla, palume sellest teatada aadressil riina.murulaid@gmail.com soovitavalt 1. augustiks.

Suvekool

Paljud sündmused ja kohtumised on ära jäänud, aga füüsikaõpetajte suvekooli kohta pole ammu uudist olnud. Tuletame nüüd ühiselt meelde, et kui midagi väga hullu ei juhtu, siis tuleb suvi ja sellega ka suvekool 12.-13. augustil Roosta Puhkekülas. Sinna ei ole enam kuigi palju aega ja registreerumine jätkub sellelt kohalt, kuhu me jäime märtsis. Kes jõudis veebruaris-märtsis juba nime kirja panna, saavad peagi selle kohta meeldetuletuse ja ei pea uuesti registreeruma. Kes pole veel jõudnud, saavad registreeruda siin. 

Mõte teha koostööd nende õpetajatega, kes koolimajas tegelevad käsitöö, meisterdamise, tehnika, tehnoloogia, aga ka leiutamisega, on endiselt jõus. Kui on soovitusi, küsimusi või koguni esinemissoove, andke teada aadressil fo@fyysika.ee.