Koolifüüsika list

Mis on koolifüüsika list? http://lists.ut.ee:8888/wws/info/kool.fyysika

Füüsikaõpetajate koostöö ja informeerituse huvides tuleks pidada normaalseks, et kõik meie füüsikaõpetajad kuuluvad koolifüüsika listi. Füüsikaõpetajateks, on siin peetud kõiki, kes mingis kooliastmes füüsikat ja 7. klassis loodusõpetust õpetavad ja sellega seonduvast huvitatud on. Füüsikaõpetajate organiseerumisega (EFS õpetajate osakonnaga, võrgustikuga, ainesektsioonidega jm) on olnud teada-tuntud lugu läbi aastakümnete ja üldjoontes on lugu selline ka praegu. Seega on koolifüüsika list kõigile füüsikaga seotuile vajalik, kuigi mitte kohustuslik.

Kuidas listi liikmeks saada?

Kui saata aadressile sympa@lists.ut.ee kiri, mille päises on rida:
subscribe kool.fyysika „oma nimi”,
läheb liitumisavaldus listihaldurile. Sedasama saab teha ka listi kodulehel nupuga <Liitu listiga>. Kui listihaldur veendub, et soovija tõesti on koolifüüsikaga seotud, siis saabki listi liikmeks. Soovitav on kasutada meiliaadressi, kus pärisnimi ja seos koolifüüsikaga on väljaloetav, läheb libedamalt.

Kui meiliaadress muutub…

Töökoha vahetamisel või kooli nime muutumisel muutub tihti ka meiliaadress. Listi jääb ikka vana ja listirobot Sympa saadab haldurile veateateid olematu aadressi teemal. Seepärast tasub olla hoolas, uus aadress registreerida ja vana maha võtta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.