Kontakt

Kõik, kes Eesti koolides füüsikat õpetavad, peaksid liituma koolifüüsika listiga. Sealt saab teateid toimuvate sündmuste kohta, võib algatada arutelu ja esitada küsimusi.

Füüsikaõpetajate võrgustikku haldab EFS füüsikaõpetajate osakond (st füüsikaõpetajate aineliit) http://fyysika.ee/efs/opetajad.html.  Osakonna juhatusele saab kirjutada  aadressil fo@fyysika.ee.

Alates 1. veebruarist 2023 peab EFS füüsikaõpetajate osakond liikmete üle täpsemat arvestust ja kogub liikmemaksu. Osakonnaga liitumiseks tuleb saata sooviavaldus aadressile fo@fyysika.ee. Liimemaks on 20 eurot aastas.
Osakonna arve on EE812200221066412262, saajaks EESTI FÜÜSIKA SELTS ja selgituseks „/nimi/ FO liikmemaks“.
Liikmemaksu võib tasuda sularahas füüsikaõpetajate traditsioonilistel üritustel, suvekoolis ja sügisseminaril.

 

 

2 Replies to “Kontakt”

 1. Kas keegi oskab aidata? Kuidas seda arvutada?
  Kui palju peab 30 mm paksust puitu hoidma 70 kraadi juures, et puidu keskosas tõuseks temperatuur 20 kraadilt 52 kraadini? Niiskusesisaldus 12%, erisoojajuhtivus 0,12. Kiu suunda mitte arvestada. Tihedus (mahukaal) 480 kg/m3
  Tegelen puidukahjuritega, kes elevad puidus. Oleks väga tänulik, kui keegi tuletaks mulle selle arvutuse meelde.
  Vastata palun meilile info@kallepilt.ee

 2. Tere!
  Otsustasin meie appi hüüde postitada siia sellele lehale .
  Otsime Tallinnas seitsmele 10.kl õpilasel füüsikas abi. Nendel noortel ei ole praeguse seisuga võimekust õppima riikliku programmi alusel ja nende ainus võimalus oleks õppida eraldi ning individuaalse õppekava alusel. Lõputunnistusele saaksid aine tärniga ja märkusega, et on individuaalne õppekava.
  Meil on olnud ka varem selliseid õpilasi ning ka üks eksperimentaalne grupp ja tulemused olid täiesti lootustandvad. Meie praegune õpetaja lihtsalt ei saa ajapuudusel seda enda kanda võtta. Tema sõnade kohaselt puudub neil õpilastel baas põhikoolist ning nad peaksid suuresti alustama esmalt lünkade täitmisega. See tähendab ka, et neil oleks füüsika tund samaaegselt teistega, aga teise kava alusel.
  Me ei ole lootust kaotanud, et leiame endale appi õpetaja, kes tunneks koostöö vastu huvi. Kõik nõuanded abi leidmiseks on teretulnud.

  Lugupidamisega
  56462249

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.